Hola!

W Barcelonie mieszkamy już prawie 20 lat.  To wyjątkowo piękne miasto w którym każdy znajdzie coś dla siebie, my znaleźliśmy i dlatego postanowiliśmy zostać.

Kto jeszcze nie był w stolicy Catalunya, koniecznie powinien przyjechać. Natomiast Ci którzy byli, zawsze chętnie wracają. Nie ma takiego drugiego magicznego miejsca jak Barcelona. Jest jedyna w swoim rodzaju, po prostu niepowtarzalna. Na każdym kroku można spotkać zabytkową architekturę, urokliwe uliczki i niezliczoną ilość fantastycznych parków. Wspaniałe dzieła Gaudiego, Barrio Gotico, Magiczna Fontanna, Camp Nou czy kilometry plaż to tylko nieliczne z ciekawych miejsc, które koniecznie trzeba zobaczyć.

Bardzo dobrze znamy Barcelone i dlatego postanowiliśmy ułatwić wszystkim pobyt i zwiedzanie miasta. Oprócz tanich noclegów, które proponujemy, pomagamy też w kupnie biletów wstępu na różne imprezy, festiwale, koncerty i mecze. Oferujemy również transport z lotniska.

Na stronie prostodobarcelony.pl znajdziecie podstawowe informacje dotyczące miasta tj. komunikację miejską, ceny biletów itp.

Szczegółowe informacje na temat tego co dzieje się w Barcelonie, miejsc które warto zobaczyć, setki naszych zdjęć zgromadzonych w ponad 50 albumach i wiele innych przydatnych informacji znajdziecie na naszym fanpage na Facebook’u  https://www.facebook.com/prostodobarcelonypl/

Pozdrawiamy i zapraszamy serdecznie !!!

Monika i Paweł

Twitter updates

RSS not configured

Sponsors